Poniżej znajduje się Regulamin konsultacji dietetycznej oraz Cennik stosowany podczas współpracy pomiędzy Dietetykiem a Pacjentem. Zapoznaj się z umieszczonymi informacjami. Odnajdziesz w nich sposób realizacji wizyty, płatności oraz współpracy.

 1. Konsultacja dietetyczna odbywa się za pośrednictwem komunikatora umieszczonego na stronie https://dietetykabezgranic.pl/konsultacja/ lub telefonicznie. Rodzaj kontaktu należy wskazać przy rejestracji wizyty.
 2.  Na stronie podanej w punkcie 1 należy wprowadzić indywidualny kod wysłany w wiadomości mailowej i nacisnąć przycisk „Connect”. Komunikator poprosi następnie o zezwolenie do użycia kamery oraz mikrofonu na urządzeniu, które należy zaakceptować.
 3.  Po rezerwacji wizyty należy udać się na stronę https://dietetykabezgranic.pl/dietagotowa/ i dokonać płatności za wybraną ofertę.
 4. Wizyta online trwa 60 minut.
 5. Podczas wizyty online Dietetyk przeprowadzi wywiad o stanie zdrowia Pacjenta, a także zapyta o aktualne badania lekarskie.
 6. Przedstawienie badań lekarskich w ciągu 7 dni od przeprowadzonej konsultacji jest konieczne, aby Dietetyk mógł poprawnie przeanalizować zdrowie Pacjenta.
 7. Wyniki badań lekarskich służą jedynie do oceny zdrowia Pacjenta i nie są one udostępniane ani wykorzystywane do innych celów. Postaraj się, aby wyniki badań nie zawierały danych osobistych.
 8. W wywiadzie dietetycznym pojawi się pytanie dotyczące wieku, masy ciała, wzrostu i aktywności fizycznej Pacjenta. Te informacje są niezbędne, aby Dietetyk mógł poprawnie obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne Pacjenta. Te informacje są niezwykle ważne, ponieważ wpływają na prawidłowe rozpisanie diety.
 9. W wywiadzie dietetycznym pojawią się także pytania dotyczące produktów nietolerowanych, nielubianych oraz alergii pokarmowych. Zatajenie tych informacji może przynieść skutki niebezpieczne dla zdrowia i życia Pacjenta.
 10. W niektórych przypadkach wywiad dietetyczny może zostać przeprowadzony w formie online po wcześniejszym kontakcie z Pacjentem.
 11. Informacje o przebiegu wizyty oraz potwierdzenie rejestracji i wniesienia opłaty przesyłane są drogą mailową. Przed dokonaniem rejestracji upewnij się, że podałeś/aś prawidłowy adres e-mail.
 12. Podanie numeru telefonu jest opcjonalne. W przypadku podania numeru telefonu przypomnienie o zbliżającej się wizycie zostanie wysłane na wskazany numer. Adres e-mail oraz numer telefonu będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Pacjentem na okres współpracy.
 13. Przekazanie wyników badań lekarskich odbywa się podczas wizyty online lub drogą mailową. Odwołanie wizyty może odbyć się do 48 godzin przed wskazaną godziną rozpoczęcia wizyty. W tym celu należy zgłosić zamiar rezygnacji z wizyty drogą mailową na adres kontakt@dietetykabezgranic.pl lub przy użyciu formularza zgłoszeniowego.
 14. Zmiana terminu wizyty jest możliwa w sytuacji, gdy Dietetyk posiada wolny termin. W tym celu należy zgłosić zamiar zmiany terminu wizyty drogą mailową na adres kontakt@dietetykabezgranic.pl lub przez formularz kontaktowy. W treści wiadomości należy wpisać termin, z którego Pacjent rezygnuje oraz nowy termin, a następnie zarezerwować wskazany termin. Dzięki temu ponowna płatność za wizytę nie będzie konieczna.
 15. Jeżeli Pacjent zgłosi chęć rezygnacji z wizyty, gdy do jej rozpoczęcia zostało mniej niż 48 godzin lub Pacjent nie zjawi się na wizytę, opłata za wizytę nie zostanie zwrócona.
 16. W wyjątkowych sytuacjach Dietetyk może przyjąć Pacjenta poza godzinami pracy. W tym celu należy wysłać zapytanie na adres mailowy kontakt@dietetykabezgranic.pl.
 17. Reklamacja jest możliwa do 48 godzin po odbytej wizycie.
 18. Pacjent ma prawo zrezygnować z jadłospisu do 48 godzin, jeżeli plan żywieniowy przedstawiony przez Dietetyka nie spełnia jego oczekiwań. Pieniądze zostaną zwrócone na konto w ciągu 24 godzin po zgłoszeniu chęci rezygnacji. 
 19. Można zrezygnować z któregokolwiek zakupionego produktu do 24 godzin od zakupu, chyba że produkt został już wysłany na wskazany adres e-mail lub do odbycia wizyty zostało mniej niż 48 godzin.
 20. Chęć rezygnacji należy złożyć drogą mailową na adres kontakt@dietetykabezgranic.pl.